Elementy Napędu i Transportu

O firmie Kobeko - pasy klinowe, pasy zębate, taśmy transportowe.
Dobra jakość jest wtedy gdy powracają klienci a nie wyroby!

Jesteśmy jednym z głównych dystrybutorów polskiego producenta pasów klinowych i uszczelek STOMILU - SANOK, ponadto w naszej ofercie mamy wyroby takich producentów jak: STRONGBELT, HABASIT, OPTIBELT, GATES, ROULUNDS, MEGADYNE, RUBENA.

Głównym zadaniem Naszej Firmy jest dostarczanie podzespołów napędowych i transportujących wielu gałęziom rynku, począwszy od sektora przemysłowego, samochodowego poprzez rolnictwo, aż do przemysłu chemicznego.
Szeroka i zróżnicowana gama wyrobów jak i wysoka jakość, niezawodna organizacja, kompleksowa obsługa i terminowość dostaw, pozwala nam dotrzeć do jak największej grupy odbiorców.

Oferujemy Państwu współpracę w zakresie pasów klinowych, zębatych, uzębionych jak i pasów płaskich, okrągłych, pięciokątnych z poliuretanu. Pasy cięte są na wymiar jak i uzbrajane w dodatkowe elementy. W przypadku pasów zębatych czy klinowych z poliuretanu są to specjalne pokrycia, które ułatwiają transportowanie różnego rodzaju elementów. Pasy mogą być również poddane frezowaniu części bieżnej pasa jak i wykonaniu w nim otworów i połączenia za pomocą spinek.
W przypadku taśm transportujących uzbrajane są w zabieraki czy też kliny prowadzące.

W naszej ofercie znajdą również Państwo pełny wybór łańcuchów standardowych oraz w wykonaniach specjalnych. Współpraca z kilkoma producentami umożliwia nam dostarczenie na życzenie Klienta wyrobów o różnych poziomach cenowych i zróżnicowanej jakości. W ciągłej sprzedaży posiadamy również koła łańcuchowe jak i pasowe koła do pasów klinowych i zębatych.

Jesteśmy firmą elastyczną, otwartą na negocjacje i wszelkie propozycje współpracy.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!